Plážové macramé tunika

Plážové macramé tunika
Bílý přehoz přes plavky
Bílý přehoz přes plavky

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 7.4/10

Volná a rozpustilá, jako letní vánek pohrávající si jemně s větvičkami stromů. Že jste si tuto představu přímo zamilovala? Není divu, každá z nás se chce v letních, a obzvláště parných dnech, cítit volně a vzdušně. A přesně tahle vám zajistí dámská macramé tunika, která je navíc pro ještě větší dokonalost v bílém, andělském provedení.

Vyrobena je z lehoučkého materiálu zvaném krepon. Tato vzdušná tkanina se dá přirovnat k opravdu jemnému hedvábí, je však hustší a v tzv. krepové úpravě. Tato látka má opravdu jednu skvělou vlastnost, nekrčí se a nemačká. Ideální kousek k vodě nebo na pláž, jako přehoz na plavky. Stejně tak můžete ale tuniku využít jako letní šaty. Délka je příjemná do půlky stehen, v závislosti na výšce postavy. Netopýří rukávy zajišťují ještě větší vzdušnost celému modelu.

Výstřih výrobce zvolil taktéž ve volném stylu, a to do tvaru písmene V, jehož strany zdobí roztomilé šňůrky se střapci na konci. Tunika je po bocích i spodním lemu zakončená ozdobným macramé pruhem, který k modelu skvěle zapadá.

Cena v době recenze: 559

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Plážové macramé tunika.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Tunika Avaro s kimono rukávy

Tunika Avaro s kimono rukávy

» Další Dámská svetrová tunika s leopardím vzorem

Dámská svetrová tunika s leopardím vzorem