Plážová tunika z lehkého splývavého materiálu s abstraktními květinovými vzory

Plážová tunika z lehkého splývavého materiálu s abstraktními květinovými vzory
Květinová plážová tunika s širokými rukávy
Květinová plážová tunika s širokými rukávy
Tunika přes plavky na dovolenou u moře
Tunika přes plavky na dovolenou u moře

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 8.0/10

Připravte se na to, že toto léto budete na pláži působit jako hvězdy díky úžasné plážové tunice Padma IV! Není to jen plážová tunika, je to stylová záležitost pro ženy, které se nebojí dát na odiv svou lásku k pestrým barvám a abstraktním květinovým vzorům. Je odvážná, zářivá a je o oslavě krásného já! To, čím plážová tunika Padma IV vyniká, jsou její krásné abstraktní květinové vzory. Tyto vzory nejsou jen poutavé, ale jsou uměleckým dílem a každý z nich vypráví jedinečný příběh. Příval jasných barev na pozadí splývavé látky tyto vzory oživuje a vytváří vizuální podívanou, která je naprosto fascinující. S touto plážovou tunikou nemáte na sobě jen oblečení, ale umělecké dílo!

Plážová tunika Padma IV však není jen o estetice. Jde také o pohodlí. Tato tunika je vyrobena z lehkého splývavého materiálu a je radost ji nosit. Materiál je tak lehký, měkký a splývavý, že se budete cítit jako zahalená v chladivém vánku. Tunika má navíc délku 85 cm a šířku 65 cm, takže je ideální pro ženy všech velikostí. Takže dámy, připravte se na to, že s plážovou tunikou Padma IV uděláte toto léto parádu! Ať už se chystáte na lenošení u moře, nebo na plážovou párty, tato tunika vám zajistí, že to zvládnete stylově. Díky pestrým barvám, abstraktním květinovým vzorům a lehkému splývavému materiálu není plážová tunika Padma IV jen oblečením, ale zážitkem. Zážitek, který oslaví vaši individualitu a díky kterému se budete cítit naprosto báječně!

Materiál

  • 100% polyester

Cena v době recenze: 1 129

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Plážová tunika z lehkého splývavého materiálu s abstraktními květinovými vzory.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Prodloužená podzimní tunika s potiskem zvířecí srsti

Prodloužená podzimní tunika s potiskem zvířecí srsti

» Další Černá dlouhá oversize asymetrická tunika na léto

Černá dlouhá oversize asymetrická tunika na léto