Levná černá plážová tunika se spadlými rukávy

Levná černá plážová tunika se spadlými rukávy
Levné černé plážové šaty přes plavky
Levné černé plážové šaty přes plavky
Lehká černá průsvitná letní plážová tunika
Lehká černá průsvitná letní plážová tunika
Dámské plážové šaty výprodej
Dámské plážové šaty výprodej

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Pokud jste na tom podobně jako já, vaše plážové oblečení není ani tak “Baywatch”, jako spíš “doufám, že se v tom nebudu muset koupat”. Vezměte si levnou černou plážovou tuniku se spadlými rukávy. Tento módní skvost je odpovědí na všechny naše modlitby při chození na pláž, protože poskytuje dokonalou kombinaci “Jsem tu, abych si odpočinula” a “Ne, vážně, nepůjdu do vody”.

Černá barva je geniální tah. Zeštíhluje, je lehce elegantní a skryje všechny možné hříchy – včetně té nešťastné události s rozpuštěným kornoutem zmrzliny. Spuštěné rukávy jsou mistrovským kouskem v nonšalantním stylu. Šeptají: “Právě jsem si to hodila na sebe, ale nevypadám báječně?”. Jsou také skvělé, když chcete udělat dramatické salto ve vlasech nebo potřebujete z dálky zamávat zmrzlinářskému vozu. Ale nezapomeňme na nejzajímavější aspekt této plážové tuniky – je levná! Ano, i vy můžete vypadat jako lenošná plážová bohyně, aniž byste museli prodat ledvinu nebo si vzít druhou hypotéku. Její cenová dostupnost také znamená, že až ji nevyhnutelně polijete sangrií nebo si v ní budete utírat opalovací krém z rukou – protože kdo si na pláž bere kapesníky? – nepropadnete finančnímu krachu.

Takže až příště vyrazíte na pláž a budete přemýšlet, co na sebe, vzpomeňte si na levnou černou plážovou tuniku se spadlými rukávy. Je stylová, praktická a nezruinuje banku. Navíc, když se vás někdo zeptá, proč se nekoupete, můžete jen dramaticky zatřepetat spadlými rukávy a říct: “Miláčku, nemohla bych riskovat, že si zničím svou báječnou tuniku.” Je to situace, která je výhodná pro všechny.

Cena v době recenze: 449

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Levná černá plážová tunika se spadlými rukávy.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Černá dlouhá oversize asymetrická tunika na léto

Černá dlouhá oversize asymetrická tunika na léto

» Další Šedá dámská svetrová tunika se zapínáním na knoflíky

Šedá dámská svetrová tunika se zapínáním na knoflíky