Tunika s netopýřími rukávy a rozevlátým volným střihem

Tunika s vyšívanou náprsenkou
Tunika s vyšívanou náprsenkou

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 6.8/10

Máte ráda tak trochu neotřelé vzory a provedení? Tak to jste narazila právě na ideální kousek, ze kterého už teď nemůžete spustit oči. Je to tak? Není divu. Tato nekonvenční a zároveň nesmírně elegantní tunika díky rozevlátému a volnému střihu sluší téměř každé postavě.

Má velmi oblíbené netopýří rukávy a decentně asymetrické zakončení celé délky, které je v zadní části delší, než vpředu. To je nesmírně pohodlné, neboť tunika rafinovaně zakrývá zadeček a její délka je tak příjemná. Výstřih je kulatý s ležérní vázačkou uprostřed, ze které se rozkošně houpou dvě třásně a dolaďují celý komplet.

Dominantou celé tuniky je však stylové vyšívání kolem výstřihu, které ho krásně lemuje, avšak je v hranatém provedení. Tvoří tak tvar písmene U a jeho třpytivé akcenty výšivku samotnou ještě více ozvláštňují. Vzor vyšívání může připomínat lidové kroje či snad lehce africké motivy. Zvolit si můžete ze dvou barevných provedení – červené či černé. Staňte se okouzlující cizinkou, ať už zvolíte barvu jakoukoliv.

Cena v době recenze: 699

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Tunika s netopýřími rukávy a rozevlátým volným střihem.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Asymetrická tunika - mini šaty s jedním dlouhým rukávem

Asymetrická tunika – mini šaty s jedním dlouhým rukávem

» Další Černá společenská xxl tunika LUBA

Černá společenská xxl tunika LUBA