Těhotenská tunika Sophia Abra

Těhotenská tunika Sophia Abra
Těhotenská tunika Sophia Abra
Těhotenská tunika Sophia Abra

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 6.0/10

Těhotenská móda jde s dobou, a proto si také těhotné ženy mohou dopřát krásné a elegantní oblečení, které je slušivé a zároveň pohodlné. Mezi nejoblíbenější topy, které těhotné ženy nosí, patří nepochybně tuniky.

Těhotenská tunika Sophia Abra 219 601 – 1 je vhodná pro ženy, které chtějí ukázat své bříško. Tunika je delší a má dlouhý rukáv, působí skoro jako šaty. V nabídce je tento model také bez ramínek pro horké letní dny. Tunika vypadá krásně k černým legínám nebo upnutým kalhotám.

Můžete ji tedy nosit i s menším bříškem, čím větší bříško pak budete mít, tím bude tunika kratší. Tuniku lze pořídit v trojím barevném provedení. Můžete vybrat odstín laděný do černé barvy, respektive vršek je celý černý a od prsou dolů žíhaný v černobílé variaci. Pokud dáváte přednost pestřejším barvám, můžete zvolit zelený (olivový) nebo vínový odstín.

Jde o velmi pěkný model, který dokonale zvýrazní vaše těhotenské bříško. Dávno minuly doby, kdy ženy nosily v těhotenství volné šaty. Dnes se naopak svým krásným kulatým bříškem chlubí.

Materiál

  • 95% polyester, 5% elastan

Cena v době recenze: 883

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Těhotenská tunika Sophia Abra.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Těhotenská tunika Sophia Rosali 213 904-0

Těhotenská tunika Sophia Rosali 213 904-0

» Další Tunika s potiskem motýla

Tunika s potiskem motýla